Sampoonid ja palsamid

 

 

 

NIISUTAV ŠAMPOON VANILJE JA SANDLIPUU 300ML
Kuivadele ja raskesti käsitletavatele juustele sobiv šampoon silub,toidab ja niisutab juukseid.Moringaõli toidab juukseid oluliste tugevdavate ja niisutavate toitainetega.Keratiin aminohapped tugevdavad ja pehmendavad juukseid.Nisuproteiin aitab neutraliseerida staatilisust ja silub juuksekarva.Eksklusiivsed komponendid muudavad juuksed pehmeks ja elastseks,taastavad juuste sisemise tugevuse ning annavad juustele luksusliku välimuse ja läike.
 

KOHEVUSŠAMPOON YLANG-YLANG JA SALVEI 300ML
Õrn igapäevaseks kasutamiseks sobiv šampoon lisab kohevust ja tihedust,ei muuda juukseid raskeks ning säilitab juuste loomuliku liikuvuse. Sisaldab looduslikke komponente keratiin aminohapped ja siid,mis kinnitudes juuksekarvale tugevdavad ja niisutavad juukseid pikaajaliselt.Lõikheinaõli annab juustele loomuliku läike ja silmnähtava kohevuse.Šampoon eemaldab juustest liigsed hooldus-ja viimistlusvahendite jäägid,mis võimaldab Sul regulaarselt juukseid viimistleda ,et saavutada loomulik kohevus ja suurepärane soeng.

 

NIISUTAV PALSAM VANILJE JA SANDLIPUU 300MLKuivadele ja raskesti käsitletavatele juustele sobiv palsam silub,toidab ja niisutab juukseid ning eemaldab pusad.Moringaõli toidab juukseid oluliste tugevdavate ja niisutavate toitainetega.Keratiin aminohapped tugevdavad ja pehmendavad juukseid.Nisuproteiin aitab neutraliseerida staatilisust ja silub juuksekarva,hoiab ära lendlevad juuksed.Igapäevaseks kasutamiseks sobiv palsam kohandub Sinu juuksetekstuuriga,toidab juukseid vajalike proteiinidega , hooldab ja taastab ning annab suurepärase läike.

 

KOHEVUSPALSAM YLANG-YLANG JA SALVEI 300ML
Kerge igapäevaseks kasutamiseks sobiv palsam lisab kohevust ja tihedust,ei muuda juukseid raskeks ning säilitab juuste loomuliku liikuvuse. Lõikheinaõli annab juustele loomuliku läike ja silmnähtava kohevuse.Palsam annab juustele pehmuse ja pikaajalise elujõu,taastab niiskuse ja eemaldab pusad.Palsam kohandub Sinu juuksetekstuuriga,toidab juukseid vajalike proteiinidega , hooldab ja taastab ning annab suurepärase läike.