Viimistlusvahendid

KOHEVUSFIKSAATOR YLANG-YLANG JA SALVEI 200ML
Kohevusfiksaator annab suurepärase kohevuse ja püsivuse kõikidele juuksetüüpidele.Juuksed jäävad loomulikud,pehmed,siidised ja kergesti kammitavad.Fiksaator annab kohevust juuksejuurtele,tagab soengule ideaalse püsivuse ja annab kauni läike.

 

 

JUUKSELAKK YLANG-YLANG JA SALVEI 200ML
Suurepäraselt lõhnav juukselakk hoiab soengut pikaajaliselt,peegeldab valgust ja annab imelise läike.Pantenool(pro-vitamiin B5) vähendab juuste lendlevust,hooldab ja annab läiget.Lakk annab soengule tugeva püsivuse,kuid on kergesti välja kammitav,kui selleks tekib vajadus.Ideaalse tulemuse saamiseks soovitame kasutada pigem pisut rohkem juukselakki.Vajadusel saab soengu uuesti modelleerida.

 

KOHEVUSVAHT YLANG-YLANG JA SALVEI 200ML
Kerge vaht annab juustele kohevuse ja tiheduse ning soengule kauni läike ja pikaajalise püsivuse.Vaht ei muuda juukseid kleepuvaks,annab juustele elastsuse ja hoiab ära lendlevad juuksed.

 

KOHEVUSPULBER 5G
Kohevuspulber annab suurepärase kohevuse ja dünaamilise tekstuuri sekunditega.Toode "paisutab" juukseid uskumatu kiirusega.Hair Awards 2012 testivõitja!

 

MODELLEERIMISKREEM 75ML
Pehme kreem annab juustele kauni läike ja võimaldab soengut igal viisil modelleerida.Annab õhukestele juustele kohevust,pikkadele juustele läiget , lühikestele juustele püsivust ja läiget.

 

SILUV GEEL 100ML
Siluv geel muudab juuksed pehmeks,läikivaks ja kergesti käsitletavaks.Argaaniõli pehmendab,tugevdab,niisutab ja kaitseb juukseid.Avokaado-,oliivi-,kookose-ja kiivi ekstraktid niisutavad ja toidavad juukseid oluliste proteiinidega.Geel silub,hoiab ära lendlevad juuksed ja annab kerge püsivuse.Tulemuseks on luksuslik lõppviimistlus.