BrändidBrändid

Slide

Brändid

loodusest inspireeritud

feel-free-logo

Feel Free

Feel Free on keskkonnasõbralik looduslik kosmeetika, mis hoolib Sinust ja planeedist. Tooted on looduslikud ja koosnevad orgaanilise põllumajanduse parimaist komponentidest pakkudes Sinu nahale parimaid tooteid, unustamata austust keskkonna vastu ja propageerides väärtuslike ressursside vastutustundlikku kasutamist, mida planeet Maa meile pakub. Tooted on biolagunevad, pudelid on taaskasutatavad ja/ või valmistatud taaskasutatavatest materjalidest, korgid on valmistatud sertifitseeritud jätkusuutlikest metsadest saadud puidust. Toodetel on ECOCERT sertifikaat, mis garanteerib, et need vastavad orgaaniliste toodete standarditele.

hawaiian-logo

Hawaiian Tropic

Hawaiian Tropic on maailmas üks suurimaid ja spetsialiseeritumaid päevituskreemide tootjaid, kelle tooteid müüakse enam kui 100 riigis üle maailma. Hawaiian Tropic alkoholivabad päevitustooted sisaldavad vitamiinirikkaid taimede, puuviljade ja pähklite ekstrakte. Hawaiian Tropic päevitusemulsioonid ja -õlid kaitsevad nahka UVA-ja UVB kiirte eest. Päevitusemulsioonid ja -õlid on kuni 80 minutit veekindlad, kõrgema kaitsefaktoriga tooted on kuni 4 tundi veekindlad.

Hask

Hask juuksehooldussari pakub suurepärase kvaliteediga, luksuslike aroomidega ja atraktiivse kujundusega laias valikus tooteid, mis sobivad kõikidele juuksetüüpidele. Hask hoolib keskkonnast ja tarbijatest! Pakendite valmistamisel on kasutatud jätkusuutlikke materjale. Tooteid ei ole testitud loomade peal ja seega on need sobilikud ka veganitele! Lisaks sellele on kõik Hask sarja tooted parabeenide, sulfaatide ja alumiinimumi vabad ning vastavad Clean Beauty standarditele.

Tree Hut

Tree Hut kehahooldustooted sisaldavad orgaanilist sheavõid, mis sisaldab rikkalikult A-, C- ja E- vitamiine. Eksootiliste looduslike komponentidega aromaatsed tooted niisutavad nahka rikkalikult kuni 24 tundi muutes naha siledaks, siidpehmeks ning elastseks.

Petal Fresh

Petal Fresh juukse- ja kehahooldustooted sisaldavad looduslikke ja orgaanilisi komponente, mis hellitavad ja toidavad Sind väljastpoolt. Sinu ülesandeks on hooldada end seestpoolt, et vaim ja keha toimiks koostöös ja annaks Sulle heaolu ning lõõgastuse.

LOGO IROHA NATURE

Iroha Nature

Iroha Nature pakub kõrge kvaliteediga ja looduslike komponentidega innovatiivseid maske näole, jalgadele ja kätele. Parimad tulemused koduspaas juba 15 minutiga.

T-Zone

Probleemse naha hooldamisel soovime kasutada tooteid, mis on efektiivsed, looduslikud ja nahale õrnad. T-ZONE sarjas kasutatakse parimaid looduslikke komponente, mis hooldavad probleemset nahka kiiresti ja tulemuslikult. T-Zone sarja superkomponendiks on teepuuekstrakt, mis on nahka puhastava, toniseeriva ja põletikuvastase toimega.

Love Bar

Love Bar = 0% plastikut, vähem veetransporti, 0% keemiat ja 100% armastust Maa vastu. Love Bar tahked tooted sisaldavad ülikontsentreeritud segu efektiivsetest toimeainetest, looduslikest komponentidest ja aroomiõlidest. Love Bar tooted on 100% naturaalsed ja 100% biolagunevad, vegan, ei sisalda palmiõli.

beternaturalfiber-logo

Beter Natural Fiber

Tervisliku eluviisi kontseptsiooni tähtsus kasvab iga päevaga, ja see hõlmab nii isiklikku heaolu kui ka keskkonnateadlikkust ja austust looduse vastu. See reaalsus on inspireerinud uut aksessuaaride kollektsiooni:
- Materjalid baseeruvad nisufiibril, mis on 100% biolagunev
- Plastiku kasutamine on viidud miinimumini
- FSC sertifitseeritud paberi ja taimse tindi kasutamine

btan-logo

b.tan

B.Tan isepruunistavad tooted sobivad kõigile kes usuvad, et päevitamine peaks olema lihtne. Isepruunistavad vahud on 100% vegan, sisaldavad looduslikku isepruunistavat komponenti mis on saadud suhkruroost ning naturaalseid õlisid ja puuviljaekstrakte.

avalon-logo

Avalon Organics

Avalon Organics toodetes kasutatakse ainult mahepõllumajandusest saadud taime-ja puuviljaekstrakte, lõhnaainetena on kasutusel orgaanilised eeterlikud-ja taimeõlid. Orgaaniliste komponentide kasutamine tagab mahepõllumajanduse jätkusuutlikkuse ja märkimisväärse laienemise -kasu saavad farmerid, pinnas, keskkond ja tarbijad.
Avalon Organics tooted ei sisalda säilitusaineid, sünteetilisi lõhnaaineid ega kunstlikke värvaineid. Kõik komponendid on 100% taimsed.Alates 2012.aastast on Avalon Organics toodetel NSF sertifikaat. NSF sertifikaat on USA loodustoodete sertifikaat, mille saamiseks peavad tooted sisaldama minimaalselt 70% orgaanilisi komponente.

Slide Tibrette Looduslikud ilutooted