Tibrette on üle 25 aasta olnud ilutoodete maaletooja. Nüüd on meil hea meel teatada, et oleme sammukese võrra edasi liikunud ja peagi on äsjavalminud veebilehele lisandumas ka e-pood. E-poest leiate laia valiku juukse-, näo- ja kehahooldustooteid. Lisaks sellele veel päevitustooteid ja palju muud põnevat. Peatse kohtumiseni Tibrette e-poes!

Love Bar = 0% plastikut, vähem veetransporti, 0% keemiat ja 100% armastust Maa vastu. Love Bar tahked tooted sisaldavad ülikontsentreeritud segu efektiivsetest toimeainetest, looduslikest komponentidest ja aroomiõlidest. Love Bar tooted on 100% naturaalsed ja 100% biolagunevad, vegan, ei sisalda palmiõli.

Beter Natural Fiber Tervisliku eluviisi kontseptsiooni tähtsus kasvab iga päevaga, ja see hõlmab nii isiklikku heaolu kui ka keskkonnateadlikkust ja austust looduse vastu. See reaalsus on inspireerinud uut aksessuaaride kollektsiooni: Materjalid baseeruvad nisufiibril, mis on 100% biolagunevPlastiku kasutamine on viidud miinimuminiFSC sertifitseeritud paberi ja taimse tindi kasutamine